Publikování nebo šíření obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno!
Pro odfiltrování reklamních bannerů, použijte například "ABP".
Pro vyhledání použijte "Ctr F".
   
 
  Poslanecka snemovna
ZASEDÁNÍ - POSLANECKÁ SNĚMOVNA







Zvolení poslanci Parlament ČR 11/2021

Výpis stran a poslanců zvolených do Parlamentu.
Strany jsou uvedeny dle volebního čísla, zvolení poslanci dle abecedy.


Strany zvolené do Parlamentu: SPD (20)|Spolu (71)|Pir.+STAN (37)|ANO (72)

4. Svoboda a přímá demokracie (SPD) (20 poslanců)

4.1 Jaroslav Bašta , kraj: Pardubický, přednostní hlasy: 2,79%
4.2 Oldřich Černý , kraj: Středočeský, přednostní hlasy: 1,49%
4.3 MUDr. Jaroslav Dvořák , kraj: Zlínský, přednostní hlasy: 3,64%
4.4 Ing. Radim Fiala , kraj: Olomoucký, přednostní hlasy: 7,24%
4.5 Jaroslav Foldyna , kraj: Ústecký, přednostní hlasy: 12,45%
4.6 PhDr. Ing. Mgr. Jan Hrnčíř MBA, LL.M., kraj: Jihomoravský, přednostní hlasy: 3,90%
4.7 Mgr. Zdeněk Kettner , kraj: Ústecký, přednostní hlasy: 3,14%
4.8 Mgr. Jiří Kobza , kraj: Hl. m. Praha, přednostní hlasy: 10,91%
4.9 Radek Koten , kraj: Vysočina, přednostní hlasy: 3,70%
4.10 Ing. Vladimíra Lesenská , kraj: Královéhradecký, přednostní hlasy: 3,63%
4.11 Karla Maříková , kraj: Karlovarský, přednostní hlasy: 10,52%
4.12 Tomio Okamura , kraj: Moravskoslezský, přednostní hlasy: 23,00%
4.13 Ing. Marie Pošarová , kraj: Plzeňský, přednostní hlasy: 5,73%
4.14 Radek Rozvoral , kraj: Středočeský, přednostní hlasy: 2,97%
4.15 MUDr. Jan Síla , kraj: Moravskoslezský, přednostní hlasy: 3,35%
4.16 Mgr. Karel Sládeček , kraj: Moravskoslezský, přednostní hlasy: 1,99%
4.17 Bc. Lucie Šafránková , kraj: Jihomoravský, přednostní hlasy: 4,12%
4.18 MUDr. Iveta Štefanová , kraj: Jihočeský, přednostní hlasy: 5,27%
4.19 Ing. Radovan Vích , kraj: Liberecký, přednostní hlasy: 5,98%
4.20 MUDr. Vladimír Zlínský , kraj: Zlínský, přednostní hlasy: 5,38%

13. SPOLU - ODS, KDU-ČSL, TOP 09 (71 poslanců)

13.1 Mgr. Ivan Adamec , kraj: Královéhradecký, přednostní hlasy: 10,38%, kandiduje za ODS
13.2 Ing. Jana Bačíková MBA, kraj: Jihomoravský, přednostní hlasy: 5,52%, kandiduje za ODS
13.3 Ing. Jan Bartošek , kraj: Jihočeský, přednostní hlasy: 8,03%, kandiduje za KDU-ČSL
13.4 Ing. Jan Bauer , kraj: Jihočeský, přednostní hlasy: 8,29%, kandiduje za ODS
13.5 Mgr. Martin Baxa , kraj: Plzeňský, přednostní hlasy: 14,63%, kandiduje za ODS
13.6 Ing. Petr Beitl , kraj: Liberecký, přednostní hlasy: 11,08%, kandiduje za ODS
13.7 MVDr. Pavel Bělobrádek Ph.D., MPA, kraj: Královéhradecký, přednostní hlasy: 12,70%, za KDU-ČSL
13.8 MUDr. Romana Bělohlávková , kraj: Vysočina, přednostní hlasy: 9,21%, kandiduje za KDU-ČSL
13.9 Marek Benda , kraj: Hl. m. Praha, přednostní hlasy: 9,22%, kandiduje za ODS
13.10 Ing. Petr Bendl , kraj: Středočeský, přednostní hlasy: 4,12%, kandiduje za ODS
13.11 Mgr. Ondřej Benešík , kraj: Zlínský, přednostní hlasy: 11,99%, kandiduje za KDU-ČSL
13.12 Ing. Stanislav Blaha , kraj: Zlínský, přednostní hlasy: 10,87%, kandiduje za ODS
13.13 JUDr. Pavel Blažek Ph.D., kraj: Jihomoravský, přednostní hlasy: 5,27%, kandiduje za ODS
13.14 Ing. Jan Bureš DBA, kraj: Karlovarský, přednostní hlasy: 10,21%, kandiduje za ODS
13.15 Ing. Jiří Carbol , kraj: Moravskoslezský, přednostní hlasy: 8,40%, kandiduje za KDU-ČSL
13.16 Mgr. Jana Černochová , kraj: Hl. m. Praha, přednostní hlasy: 14,17%, kandiduje za ODS
13.17 Eva Decroix MBA, kraj: Vysočina, přednostní hlasy: 11,07%, kandiduje za ODS
13.18 Mgr. Aleš Dufek , kraj: Zlínský, přednostní hlasy: 9,38%, kandiduje za KDU-ČSL
13.19 prof. PhDr. Petr Fiala Ph.D., LL.M., kraj: Jihomoravský, přednostní hlasy: 20,54%, kandiduje za ODS
13.20 PharmDr. Petr Fifka , kraj: Hl. m. Praha, přednostní hlasy: 1,83%, kandiduje za ODS
13.21 Mgr. Bc. Pavla Golasowská DiS., kraj: Moravskoslezský, přednostní hlasy: 9,24%, kandidát KDU-ČSL
13.22 Mgr. Karel Haas , kraj: Pardubický, přednostní hlasy: 9,36%, kandiduje za ODS
13.23 Mgr. Matěj Ondřej Havel Ph.D., kraj: Královéhradecký, přednostní hlasy: 12,90%, kandidát TOP 09
13.24 Ing. Jiří Havránek , kraj: Středočeský, přednostní hlasy: 3,65%, kandiduje za ODS
13.25 Mgr. Šimon Heller , kraj: Jihočeský, přednostní hlasy: 6,55%, kandiduje za KDU-ČSL
13.26 Jan Hofmann , kraj: Středočeský, přednostní hlasy: 1,65%, kandiduje za ODS
13.27 PhDr. Jiří Horák Ph.D., kraj: Jihomoravský, přednostní hlasy: 10,02%, kandiduje za KDU-ČSL
13.28 Jan Jakob , kraj: Středočeský, přednostní hlasy: 3,25%, kandiduje za TOP 09
13.29 Bc. Jakub Janda , kraj: Moravskoslezský, přednostní hlasy: 7,69%, kandiduje za ODS
13.30 Mgr. Marie Jílková , kraj: Jihomoravský, přednostní hlasy: 5,95%, kandiduje za KDU-ČSL
13.31 Ing. Marian Jurečka , kraj: Olomoucký, přednostní hlasy: 17,88%, kandiduje za KDU-ČSL
13.32 MUDr. Vít Kaňkovský , kraj: Vysočina, přednostní hlasy: 13,00%, kandiduje za KDU-ČSL
13.33 JUDr. Pavel Kašník , kraj: Jihomoravský, přednostní hlasy: 3,42%, kandiduje za ODS
13.34 Mgr. Pavel Klíma , kraj: Jihočeský, přednostní hlasy: 6,14%, kandiduje za TOP 09
13.35 doc. JUDr. Michael Kohajda Ph.D., kraj: Olomoucký, přednostní hlasy: 8,25%, kandidát KDU-ČSL
13.36 Mgr. Ondřej Kolář , kraj: Hl. m. Praha, přednostní hlasy: 10,85%, kandiduje za TOP 09
13.37 Ing. Václav Král , kraj: Jihočeský, přednostní hlasy: 6,03%, kandiduje za ODS
13.38 Mgr. Karel Krejza , kraj: Ústecký, přednostní hlasy: 6,54%, kandiduje za ODS
13.39 Ing. Michal Kučera , kraj: Ústecký, přednostní hlasy: 6,24%, kandiduje za TOP 09
13.40 Mgr. Martin Kupka , kraj: Středočeský, přednostní hlasy: 14,91%, kandiduje za ODS
13.41 Mgr. Helena Langšádlová , kraj: Středočeský, přednostní hlasy: 6,27%, kandiduje za TOP 09
13.42 Mgr. Martina Lisová , kraj: Vysočina, přednostní hlasy: 7,35%, kandiduje za TOP 09
13.43 JUDr. Martin Major MBA, kraj: Olomoucký, přednostní hlasy: 8,30%, kandiduje za ODS
13.44 Ing. Vojtěch Munzar , kraj: Středočeský, přednostní hlasy: 4,74%, kandiduje za ODS
13.45 Bc. Jiří Navrátil MBA, kraj: Moravskoslezský, přednostní hlasy: 5,53%, kandiduje za KDU-ČSL
13.46 MUDr. Zdenka Němečková Crkvenjaš MBA, kraj: Moravskoslezský, přednostní hlasy: 9,70%, za ODS
13.47 Mgr. Nina Nováková , kraj: Středočeský, přednostní hlasy: 3,91%, kandiduje za KDU-ČSL
13.48 Ing. et Ing. Miloš Nový , kraj: Plzeňský, přednostní hlasy: 6,22%, kandiduje za TOP 09
13.49 Mgr. Hayato Okamura , kraj: Hl. m. Praha, přednostní hlasy: 9,72%, kandiduje za KDU-ČSL
13.50 Ing. Markéta Pekarová Adamová , kraj: Hl. m. Praha, přednostní hlasy: 19,54%, kandiduje za TOP 09
13.51 MUDr. Tom Philipp Ph.D., MBA, kraj: Hl. m. Praha, přednostní hlasy: 6,68%, kandiduje za KDU-ČSL
13.52 Mgr. Rudolf Salvetr , kraj: Plzeňský, přednostní hlasy: 8,59%, kandiduje za ODS
13.53 Ing. et Ing. Jan Skopeček Ph.D., kraj: Středočeský, přednostní hlasy: 11,30%, kandiduje za ODS
13.54 Jiří Slavík , kraj: Středočeský, přednostní hlasy: 2,25%, kandiduje za TOP 09
13.55 Ing. Karel Smetana , kraj: Olomoucký, přednostní hlasy: 8,46%, kandiduje za KDU-ČSL
13.56 JUDr. Pavel Staněk MBA, kraj: Královéhradecký, přednostní hlasy: 8,69%, kandiduje za ODS
13.57 Ing. Zbyněk Stanjura , kraj: Moravskoslezský, přednostní hlasy: 9,99%, kandiduje za ODS
13.58 doc. MUDr. Bohuslav Svoboda CSc., kraj: Hl. m. Praha, přednostní hlasy: 11,56%, kandiduje za ODS
13.59 MgA. Pavel Svoboda Ph.D., kraj: Pardubický, přednostní hlasy: 6,89%, kandiduje za TOP 09
13.60 Mgr. Bc. David Šimek MBA, kraj: Pardubický, přednostní hlasy: 8,11%, kandiduje za KDU-ČSL
13.61 MUDr. Róbert Teleky , kraj: Zlínský, přednostní hlasy: 9,67%, kandiduje za KDU-ČSL
13.62 Ing. Antonín Tesařík , kraj: Jihomoravský, přednostní hlasy: 6,72%, kandiduje za KDU-ČSL
13.63 Ing. Libor Turek Ph.D., kraj: Ústecký, přednostní hlasy: 5,60%, kandiduje za ODS
13.64 prof. MUDr. Vlastimil Válek CSc., MBA, EBIR, kraj: Jihomoravský, přednostní hlasy: 9,55%, TOP 09
13.65 Ing. Vít Vomáčka MBA, kraj: Liberecký, přednostní hlasy: 7,75%, kandiduje za ODS
13.66 Mgr. Marek Výborný , kraj: Pardubický, přednostní hlasy: 17,08%, kandiduje za KDU-ČSL
13.67 Mgr. Renáta Zajíčková , kraj: Hl. m. Praha, přednostní hlasy: 5,12%, kandiduje za ODS
13.68 Ing. Miroslav Zborovský , kraj: Jihomoravský, přednostní hlasy: 6,14%, kandiduje za KDU-ČSL
13.69 Michal Zuna , kraj: Hl. m. Praha, přednostní hlasy: 2,76%, kandiduje za TOP 09
13.70 PhDr. Pavel Žáček Ph.D., kraj: Hl. m. Praha, přednostní hlasy: 12,48%, kandiduje za ODS
13.71 PhDr. Marek Ženíšek Ph.D., kraj: Plzeňský, přednostní hlasy: 8,27%, kandiduje za TOP 09

17. PIRÁTI a STAROSTOVÉ (37 poslanců)

17.1 doc. JUDr. Vladimír Balaš CSc., kraj: Hl. m. Praha, přednostní hlasy: 14,94%, za STAN
17.2 PhDr. Ivan Bartoš Ph.D., kraj: Ústecký, přednostní hlasy: 27,74%, kandiduje za Piráti
17.3 Ing. Roman Bělor , kraj: Hl. m. Praha, přednostní hlasy: 10,44%, kandiduje za STAN
17.4 Mgr. Jan Berki Ph.D., kraj: Liberecký, přednostní hlasy: 25,90%, kandiduje za STAN
17.5 Ing. Josef Bernard , kraj: Plzeňský, přednostní hlasy: 21,13%, kandiduje za STAN
17.6 Mgr. Josef Cogan , kraj: Královéhradecký, přednostní hlasy: 20,60%, kandiduje za STAN
17.7 Tomáš Dubský , kraj: Pardubický, přednostní hlasy: 17,66%, kandiduje za STAN
17.8 Martin Exner , kraj: Středočeský, přednostní hlasy: 10,89%, kandiduje za STAN
17.9 Mgr. Jan Farský , kraj: Liberecký, přednostní hlasy: 32,69%, kandiduje za STAN
17.10 Mgr. Josef Flek , kraj: Jihomoravský, přednostní hlasy: 11,66%, kandiduje za STAN
17.11 Mgr. Petr Gazdík , kraj: Zlínský, přednostní hlasy: 21,54%, kandiduje za STAN
17.12 Ing. Jiří Hájek , kraj: Pardubický, přednostní hlasy: 16,96%, kandiduje za STAN
17.13 Mgr. Martin Hájek , kraj: Jihomoravský, přednostní hlasy: 14,14%, kandiduje za STAN
17.14 Klára Kocmanová , kraj: Středočeský, přednostní hlasy: 7,40%, kandiduje za Piráti
17.15 Ing. Věra Kovářová , kraj: Středočeský, přednostní hlasy: 18,44%, kandiduje za STAN
17.16 Ing. Jana Krutáková , kraj: Jihomoravský, přednostní hlasy: 19,28%, kandiduje za STAN
17.17 Jan Kuchař , kraj: Karlovarský, přednostní hlasy: 19,20%, kandiduje za STAN
17.18 Mgr. Jan Lacina , kraj: Hl. m. Praha, přednostní hlasy: 18,37%, kandiduje za STAN
17.19 Petr Letocha , kraj: Moravskoslezský, přednostní hlasy: 8,80%, kandiduje za STAN
17.20 Ing. Petr Liška , kraj: Ústecký, přednostní hlasy: 17,47%, kandiduje za STAN
17.21 Mgr. Ondřej Lochman Ph.D., kraj: Středočeský, přednostní hlasy: 20,10%, kandiduje za STAN
17.22 Mgr. et Mgr. Jakub Michálek , kraj: Hl. m. Praha, přednostní hlasy: 9,57%, kandiduje za Piráti
17.23 Ing. Tomáš Müller , kraj: Olomoucký, přednostní hlasy: 16,10%, kandiduje za STAN
17.24 Ing. Hana Naiclerová MBA, kraj: Olomoucký, přednostní hlasy: 19,57%, kandiduje za STAN
17.25 Mgr. Eliška Olšáková , kraj: Zlínský, přednostní hlasy: 19,62%, kandiduje za STAN
17.26 Ing. Michaela Opltová , kraj: Plzeňský, přednostní hlasy: 22,38%, kandiduje za STAN
17.27 Mgr. Ing. Pavla Pivoňka Vaňková , kraj: Jihočeský, přednostní hlasy: 16,79%, kandiduje za STAN
17.28 Mgr. Lucie Potůčková , kraj: Královéhradecký, přednostní hlasy: 24,48%, kandiduje za STAN
17.29 Bc. Petra Quittová , kraj: Jihomoravský, přednostní hlasy: 13,09%, kandiduje za STAN
17.30 Mgr. Vít Rakušan , kraj: Středočeský, přednostní hlasy: 43,47%, kandiduje za STAN
17.31 PhDr. Michael Rataj Ph.D., kraj: Moravskoslezský, přednostní hlasy: 9,66%, kandiduje za STAN
17.32 PhDr. Olga Richterová Ph.D., kraj: Hl. m. Praha, přednostní hlasy: 23,14%, kandiduje za Piráti
17.33 Mgr. Michaela Šebelová , kraj: Moravskoslezský, přednostní hlasy: 9,76%, kandiduje za STAN
17.34 Ing. Barbora Urbanová , kraj: Středočeský, přednostní hlasy: 14,51%, kandiduje za STAN
17.35 Ing. Lukáš Vlček , kraj: Vysočina, přednostní hlasy: 21,55%, kandiduje za STAN
17.36 Mgr. Milada Voborská , kraj: Hl. m. Praha, přednostní hlasy: 13,59%, kandiduje za STAN
17.37 Ing. Viktor Vojtko Ph.D., kraj: Jihočeský, přednostní hlasy: 17,62%, kandiduje za STAN

20. ANO 2011 (72 poslanců)

20.1 prof. MUDr. Věra Adámková CSc., kraj: Hl. m. Praha, přednostní hlasy: 3,89%
20.2 Ing. Andrej Babiš , kraj: Ústecký, přednostní hlasy: 28,49%
20.3 Mgr. Andrea Babišová MBA, kraj: Moravskoslezský, přednostní hlasy: 2,24%
20.4 Ing. Ondřej Babka , kraj: Jihočeský, přednostní hlasy: 1,27%
20.5 Ing. Josef Bělica MBA, kraj: Moravskoslezský, přednostní hlasy: 2,10%
20.6 Mgr. Jana Berkovcová , kraj: Královéhradecký, přednostní hlasy: 1,81%
20.7 Mgr. Stanislav Berkovec , kraj: Středočeský, přednostní hlasy: 2,89%
20.8 Mgr. Richard Brabec , kraj: Jihočeský, přednostní hlasy: 4,10%
20.9 MUDr. Milan Brázdil , kraj: Olomoucký, přednostní hlasy: 6,71%
20.10 Ing. Lubomír Brož , kraj: Hl. m. Praha, přednostní hlasy: 1,30%
20.11 Mgr. Jaroslav Bžoch , kraj: Ústecký, přednostní hlasy: 2,68%
20.12 Ing. Klára Dostálová , kraj: Královéhradecký, přednostní hlasy: 5,59%
20.13 Mgr. Lenka Dražilová MBA, kraj: Jihomoravský, přednostní hlasy: 1,50%
20.14 Ing. Jaroslav Faltýnek , kraj: Olomoucký, přednostní hlasy: 5,35%
20.15 MUDr. Kamal Farhan , kraj: Plzeňský, přednostní hlasy: 2,69%
20.16 Mgr. Milan Feranec , kraj: Olomoucký, přednostní hlasy: 2,86%
20.17 Ing. Eva Fialová , kraj: Ústecký, přednostní hlasy: 2,79%
20.18 Romana Fischerová , kraj: Středočeský, přednostní hlasy: 1,92%
20.19 Ing. Stanislav Fridrich , kraj: Moravskoslezský, přednostní hlasy: 0,78%
20.20 Mgr. Jana Hanzlíková , kraj: Pardubický, přednostní hlasy: 3,29%
20.21 doc. Ing. Karel Havlíček Ph.D., MBA, kraj: Středočeský, přednostní hlasy: 12,82%
20.22 Mgr. Tomáš Helebrant , kraj: Středočeský, přednostní hlasy: 1,26%
20.23 PhDr. Igor Hendrych Ph.D., kraj: Moravskoslezský, přednostní hlasy: 1,70%
20.24 Ing. Radim Holiš , kraj: Zlínský, přednostní hlasy: 5,92%
20.25 prof. Ing. Ivan Jáč CSc., kraj: Liberecký, přednostní hlasy: 1,75%
20.26 MUDr. Miloslav Janulík , kraj: Jihomoravský, přednostní hlasy: 2,00%
20.27 Ing. Aleš Juchelka , kraj: Moravskoslezský, přednostní hlasy: 3,11%
20.28 MUDr. David Kasal MHA, kraj: Pardubický, přednostní hlasy: 5,14%
20.29 Lenka Knechtová , kraj: Jihomoravský, přednostní hlasy: 0,80%
20.30 Mgr. Tomáš Kohoutek MBA, kraj: Ústecký, přednostní hlasy: 1,60%
20.31 Ing. Martin Kolovratník , kraj: Pardubický, přednostní hlasy: 5,85%
20.32 Ing. Josef Kott , kraj: Vysočina, přednostní hlasy: 1,56%
20.33 Robert Králíček , kraj: Hl. m. Praha, přednostní hlasy: 1,48%
20.34 Ing. Roman Kubíček Ph.D., kraj: Jihočeský, přednostní hlasy: 2,33%
20.35 Ing. Jan Kubík , kraj: Jihočeský, přednostní hlasy: 1,25%
20.36 Ing. Martin Kukla , kraj: Vysočina, přednostní hlasy: 2,49%
20.37 Mgr. Bc. Hubert Lang , kraj: Plzeňský, přednostní hlasy: 1,10%
20.38 PhDr. Ivana Mádlová Ph.D., MBA, kraj: Plzeňský, přednostní hlasy: 4,39%
20.39 Mgr. Ing. Taťána Malá , kraj: Jihomoravský, přednostní hlasy: 2,55%
20.40 MUDr. Jiří Mašek , kraj: Královéhradecký, přednostní hlasy: 4,09%
20.41 Mgr. Lubomír Metnar , kraj: Moravskoslezský, přednostní hlasy: 3,32%
20.42 Mgr. Jana Mračková Vildumetzová , kraj: Karlovarský, přednostní hlasy: 16,81%
20.43 Ing. Patrik Nacher , kraj: Hl. m. Praha, přednostní hlasy: 8,67%
20.44 Marek Novák MBA, kraj: Zlínský, přednostní hlasy: 2,66%
20.45 Ing. Monika Oborná , kraj: Vysočina, přednostní hlasy: 2,33%
20.46 Ladislav Okleštěk , kraj: Olomoucký, přednostní hlasy: 8,75%
20.47 Renata Oulehlová , kraj: Karlovarský, přednostní hlasy: 6,66%
20.48 Ing. Zuzana Ožanová , kraj: Moravskoslezský, přednostní hlasy: 1,72%
20.49 Mgr. Jana Pastuchová , kraj: Liberecký, přednostní hlasy: 5,50%
20.50 Ing. Berenika Peštová Ph.D., kraj: Ústecký, přednostní hlasy: 1,75%
20.51 Ing. František Petrtýl , kraj: Středočeský, přednostní hlasy: 1,66%
20.52 Ing. Jaroslava Pokorná Jermanová , kraj: Středočeský, přednostní hlasy: 2,93%
20.53 David Pražák , kraj: Liberecký, přednostní hlasy: 2,76%
20.54 prof. Ing. Karel Rais CSc., MBA, dr. h. c., kraj: Jihomoravský, přednostní hlasy: 2,54%
20.55 Michal Ratiborský , kraj: Moravskoslezský, přednostní hlasy: 0,73%
20.56 Mgr. Jan Richter , kraj: Ústecký, přednostní hlasy: 2,47%
20.57 Ing. Pavel Růžička , kraj: Ústecký, přednostní hlasy: 1,45%
20.58 Ing. Drahoslav Ryba , kraj: Vysočina, přednostní hlasy: 3,78%
20.59 Lic. Petr Sadovský MBA, kraj: Královéhradecký, přednostní hlasy: 1,82%
20.60 JUDr. Alena Schillerová Ph.D., kraj: Jihomoravský, přednostní hlasy: 14,50%
20.61 Ing. Jiří Strýček , kraj: Moravskoslezský, přednostní hlasy: 0,51%
20.62 Mgr. Robert Stržínek , kraj: Zlínský, přednostní hlasy: 3,48%
20.63 prof. MUDr. Julius Špičák CSc., kraj: Středočeský, přednostní hlasy: 4,06%
20.64 David Štolpa , kraj: Jihomoravský, přednostní hlasy: 1,24%
20.65 Ing. Karel Tureček , kraj: Jihočeský, přednostní hlasy: 1,41%
20.66 prof. JUDr. Helena Válková CSc., kraj: Středočeský, přednostní hlasy: 4,93%
20.67 Ing. Jan Volný , kraj: Plzeňský, přednostní hlasy: 1,70%
20.68 Mgr. Radek Vondráček , kraj: Zlínský, přednostní hlasy: 12,83%
20.69 prof. Ing. Ivo Vondrák CSc., kraj: Moravskoslezský, přednostní hlasy: 9,21%
20.70 Ing. Petr Vrána , kraj: Olomoucký, přednostní hlasy: 2,82%
20.71 Milan Wenzl , kraj: Hl. m. Praha, přednostní hlasy: 0,91%
20.72 Mgr. Ing. Lubomír Wenzl , kraj: Jihomoravský, přednostní hlasy: 1,24%



NAVRCHOLU.cz
TOPlist

TOPlist


Datum - Vaše IPDatum - Vaše IP
 


Adresa IP :
75.101.211.110

TOPlist
TOPlist
Základní nabídkaDatum - Vaše IP
 
ČTÚ - SMSDatum - Vaše IP
 
Firemní telefonní čísla PA
Rozhlas on-lineDatum - Vaše IP
 
Pravdavitezi.jpg

Měření internetuDatum - Vaše IP
 
SPEEDTEST Měření internetu
 
Dnes jste: 169 visitors (577 hits) na těchto stránkách
Osobní, soukromé stránky. Je pevná linka stále dobrá a často i lepší, než hojně používané mobilní telefony?! ___________________________
This website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?
Sign up for free